logo_smalluwb_img_mobileszukaj
Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów

Skład osobowy Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów:

 
Imię i nazwisko
Funkcja
Kierunek
mail
mgr Aleksandra Wasiluk
Przewodnicząca
II rok biologia
aleksandra.wasiluk1@gmail.com
mgr Ida Laskowska
Wiceprzewodnicząca
IV rok biologia
idalaskowska@gmail.com
mgr Paweł Misiak
Sekretarz
I rok chemia
pawel.misiak.sm@gmail.com
mgr Izabela Wigda
Członek
I rok chemia
iza_wig@op.pl
mgr Piotr Iwaniuk
Członek
I rok biologia
piotr_153@wp.pl
mgr Kamila Kucharska-Ambrożej
Członek
II rok chemia
kakucharska@o2.pl
mgr Piotr Selewestruk
Członek
II rok biologia
selewestruk@wp.pl
mgr Barbara Bokina
Członek
III rok biologia
cartier11@wp.pl
mgr Angelika Fiodor
Członek
III rok biologia
angelikafiodor@gmail.com
mgr Maciej Bitiucki
Członek
III rok biologia
maciej.bitiucki@gmail.com
mgr Justyna Czyrko
Członek
IV rok chemia
j.czyrko@uwb.edu.pl
mgr Iwona MisztalewskaCzłonekIV rok chemiai.misztalewska@ube.edu.pl
 
Delegaci do Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów:
mgr Aleksandra Wasiluk
mgr Ida Laskowska

Delegaci do Rady Wydziału Biologiczno-Chemicznego:
mgr Paweł Misiak
mgr Ida Laskowska

Delegaci do Rady Naukowej Instytutu Biologii:
mgr Maciej Bitiucki
mgr Ida Laskowska

Delegat do Rady Instytutu Chemii:
mgr Paweł Misiak

Delegaci do Wydziałowej Komisji Stypendialnej ds. Doktorantów Wydziału Biol-Chem.:
mgr Justyna Czyrko
mgr Ida Laskowska
mgr Katarzyna Janicka
mgr Piotr Selewestruk
 
Delegat do Wydziałowej Komisji Doktoranckiej Wydziału Biologiczno-Chemicznego:
mgr Agnieszka Chrzanowska
 
Delegat do Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia:
mgr Ida Laskowska
 
Delegat do Wydziałowej Komisji Dydaktycznej Wydziału Biologiczno-Chemicznego:
mgr Piotr Selewestruk
 
Delegat do Kierunkowego Zespołu Dydaktycznego - Biologia:
mgr Ida Laskowska
 
Delegat do Kierunkowego Zespołu Dydaktycznego - Chemia:
mgr Justyna Czyrko
 
 
 
MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
WSPÓŁPRACAikona