logo_smalluwb_img_mobileszukaj

          Konferencja Zaawansowane Materiały i nanotechnologia odbędzie się ona w dniach 19 - 20.05.2018 na Politechnice Wrocławskiej w Centrum Kongresowym. Organizowana jest przez studentów z kół naukowych Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania plakatu oraz wygłoszenia 15 minutowej prelekcji. Opłata konferencyjna wynosi 60 zł. Dla najlepszych uczestników przewidzieliśmy nagrody książkowe.

 

               ZAAWANSOWANE MATERIAŁY I NANOTECHNOLOGIA to konferencja dla osób, które na co dzień studiują kierunki takie jak fizyka, nanotechnologia, nanoinżynieria i kierunki pokrewne. W jednym miejscu przez dwa dni będzie blisko stu pasjonatów tych dziedzin z całego kraju. Będzie to niewątpliwie niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązanie nowych znajomości naukowych oraz zdobycia cennego doświadczenia w prezentowaniu wyników badań.

 

               Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasz profil na Facebooku, na którym pojawiają się wszelkie aktualności oraz znajduje się link do rejestracji elektronicznej.

https://www.facebook.com/Międzyuczelniana-Konferencja-Zaawansowane-Materiały-i-Nanotechnologia-892221624289035/

 

 

 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona