logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 9 edycję Warsztatów Spektrometria mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej (ICP-MS) przygotowanych przez firmę Perlan Technologies, które w tym roku odbędą się po raz drugi, tym razem na Uniwersytecie w Białymstoku, w dniach 14-15 grudnia 2017 roku.

Tematyka Warsztatów to między innymi możliwości analityczne spektrometrii ICP/MS w analizach wielopierwiastkowych, jak również dobór konfiguracji do zaawansowanych prac badawczo-naukowych. Więcej informacji na temat zagadnień, które będą poruszane w trakcie tego dwudniowego spotkania, znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

MIEJSCE WARSZTATÓW:
Wydział Biologiczno-Chemiczny, Instytut Chemii – Zakład Chemii Analitycznej, Uniwersytet w Białymstoku, ul. Ciołkowskiego 1 K, Białystok.
Wykład 14 grudnia odbędzie się o godz. 13.00 w sali 2044 (Instytutu Chemii, Wydział Biologiczno-Chemiczny, wstęp wolny). 


W przypadku zajęć praktycznych obowiązywał będzie podział na dwie grupy. Czas trwania zajęć dla 1 grupy to ok. 2 godziny. Proszę o uwzględnienie tego zapisu w karcie zgłoszeniowej. Pierwszeństwo zapisu do grupy I mają osoby spoza Białegostoku i jego okolic.

W przypadku zainteresowania skorzystaniem z bazy noclegowej (14/15 grudnia), proszę również tę informację zaznaczyć w karcie zgłoszeniowej.

Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych - do 6 grudnia 2017 r.

Zaproszenie

Karta zgłoszeniowa

 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona