logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Zastanawiasz się nad tym, gdzie rozpocząć studia? Poszukujesz atrakcyjnej i ciekawej oferty edukacyjnej? Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy? Marzysz o inspirujących zajęciach w nowoczesnej placówce? Chcesz uczyć się w prestiżowym miejscu na wydziale znajdującym się w czołówce ośrodków naukowych w Polsce? Oczekujesz dużej liczby zajęć praktycznych prowadzonych przez doświadczoną i życzliwą kadrę naukową? Na Wydziale Biologiczno-Chemicznym UwB ruszyła właśnie rekrutacja uzupełniająca na wybrane kierunki studiów. Przekonaj się, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! 

 

1) Biologia

Na kierunku biologia czekają na Ciebie miejsca na atrakcyjnych specjalnościach, m.in. na biologii sądowej, mikrobiologii, biologii eksperymentalnej i molekularnej, agrobiologii oraz ekologii i zarządzaniu środowiskiem przyrodniczym. W czasie zajęć odbywających się w Kampusie UwB (Podlaska Marka Roku!) poznasz tajniki nauk o życiu, a w zależności od specjalizacji zgłębisz wiedzę o dotyczącą na przykład sposobów zabezpieczania materiału dowodowego, identyfikacji nieznanych substancji, identyfikacji i zwalaczaniu patogenów z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych jak i najnowocześniejszych molekularnych metod badawczych. Dowiesz się też wiele o prowadzeniu ekspertyz przyrodniczych oraz niezwykłych właściwościach roślin leczniczych i trujących. 

 

2) Chemia

Kierunek Chemia także kusi ciekawą ofertą edukacyjną. Oferujemy miejsca na specjalnościach: chemia kryminalistyczna, chemia medyczna, chemia żywności oraz chemia. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Dziekanatem Wydziału Biologiczno-Chemicznego, pod numerem telefonu 085 745 7140. 

 

3) Ochrona środowiska

Są to niezwykle interesujące i interdyscyplinarne studia łączące w sobie wiedzę z zakresu biologii, chemii, ekologii, geografii i wielu innych, użytecznych i ciekawych dyscyplin naukowych. Absolwenci tych studiów mogą poszukiwać pracy w pakrach narodowych, instytucjach zajmujących się prowadzeniem monitoringu środowiska i wykonywaniem ekspertyz środowiskowych. 

Czekamy na Ciebie w terminie od 27 lipca do 15 września 2015 roku. Więcej informacji znajdziesz w systemie Internetowej rejestracji kandydatów oraz na stronie naszego Wydziału. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Dziekanatem

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona