logo_smalluwb_img_mobileszukaj

W RAMACH KONKURSU NAGRODY GALIEN POLSKA 2016, INSTYTUT FRANCUSKI ORAZ AMBASADA FRANCJI W POLSCE PRZYZNAJĄ STYPENDIUM NAUKOWE DLA POLSKIEGO NAUKOWCA, PROWADZĄCEGO BADANIA Z ZASTOSOWANIAMI TERAPEUTYCZNYMI.

 

Do konkursu zapraszamy POLSKICH NAUKOWCÓW W WIEKU DO 45 LAT, Z TYTUŁEM DOKTORA ORAZ POLSKIM OBYWATELSTWEM, prowadzących badania W POLSKICH LABORATORIACH (DOTYCZY RÓWNIEŻ BADAŃ W RAMACH FRANCUSKO-POLSKIEJ WSPÓŁPRACY NAUKOWEJ). Badania muszą zaprezentować innowacyjne odkrycie naukowe, z potencjalnymi zastosowaniami w dziedzinie terapii medycznej (chemia farmaceutyczna, biotechnologia, materiały dla medycyny, diagnoza).

 

STYPENDIUM UMOŻLIWIA JEDNOMIESIĘCZNY POBYT BADAWCZY WE FRANCJI W PUBLICZNYM LUB PRYWATNYM LABORATORIUM i pokrywa: koszty podróży w obie strony do miejsca docelowego (bilety lotnicze i kolejowe) oraz stypendium w wysokości 1704 euro z innymi dodatkowymi wsparciami, jak np. mieszkanie w domu akademickim w interesującej cenie oraz ubezpieczenie zdrowotne na cały okres pobytu.

 

Kandydaci powinni wysłać swoją kandydaturę DO 30/09/2016 r.

 

Więcej informacji:

http://www.institutfrancais.pl/pl/evs/stypendium-naukowe-za-badania-z-zastosowaniami-terapeutycznymi-w-ramach-prix-galien-polska-2016

 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona