8 listopada br. oddaj krew na terenie Kampusu UwB

Już 23 października 2016 r. rusza jesienna edycja WAMPIRIADY organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa.

Wampiriada to coroczna akcja organizowana przez studentów zrzeszonych w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. Polega ona na tym, że w wybranych punktach i terminach można honorowo oddać krew.

Dla tych, którzy zarażą się pomaganiem i honorowym krwiodawstwem, w późniejszym terminie czekać będą przywileje, jak choćby wizyty w gabinetach lekarskich bez konieczności oczekiwania w kolejce, czy bezpłatne przejazdy komunikacją miejską.

Patronatem honorowym Wampiriady został Uniwersytet w Białymstoku!

8 listopada 2016 r. na terenie Kampusu UwB stanie ambulans, w którym chętni w godzinach od 9.00 do 14.30 będą mogli oddawać krew. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie!