Serdecznie zapraszam wszystkich studentów oraz doktorantów zainteresowanych wyjazdem na staż do Stanów Zjednoczonych na spotkanie informacyjne które odbędzie się 12 stycznia (piątek) o godzinie 12.00 w Sali Rady Wydziału (ICh sala nr 1007). Spotkanie poprowadzi pani Patrycja Gołąb, która jest koordynatorem w Komisji Fulbrighta programu BioLAB. Jest to program stażowy skierowany do studentów nauk biologiczno-chemicznych.

Jeżeli jesteś studentem lub doktorantem to masz możliwość skorzystania z programu stażowego Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta - BioLAB skierowanego do studentów nauk biologiczno-chemicznych.

Staż trwa rok i odbywa się w jednej z czterech instytucji współpracujących tj.: University of Virginia, University of Chicago, University of Texas - Southwestern Medical Center oraz Oklahoma Medical Research Foundation.

Pobyt na stażu jest w pełni finansowany przez instytucje goszczące.

Aplikacja jest otwarta do 1 lutego 2018 r.

Więcej informacji znaleźć można na stronie:

www.fulbright.edu.pl/biolab