logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Rekrutacja uzupełniająca na kierunki

Ochrona środowiska - studia I stopnia 

Chemia kryminalistyczna i sądowa - studia II stopnia
 

 

Ochrona środowiska - studia I stopnia


Rekrutacja uzupełniająca: 16.08 - 14.09.2017 r.

Studiując Ochronę środowiska na Wydziale Biologiczno-Chemicznym UwB zdobędziesz wiedzę o zasadach funkcjonowania ekosystemów lądowych i wodnych oraz ich wzajemnych powiązaniach. Poznasz nowoczesne metody monitoringu, ochrony i rekultywacji, a także techniki prezentacji i analizy danych. Zajęcia będą odbywały się w znakomicie wyposażonych laboratoriach nowoczesnego kampusu UwB oraz w terenie i przygotują Cię do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności!

Więcej informacji znajdziesz: tutaj

Rejestracja w IRK: tutaj

 

Chemia kryminalistyczna i sądowa - studia II stopnia


Rekrutacja uzupełniająca: 16.08 - 18.09.2017 r.

Chemia kryminalistyczna i sądowa to jedyny taki kierunek studiów magisterskich w Polsce! Dzięki współpracy z Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji w Warszawie, Laboratorium Komendy Wojewódzkiej Policji i Izbą Celną w Białymstoku powstały niepowtarzalne studia na Wydziale Biologiczno-Chemicznym UwB, finansowane w ramach projektu POWER!

Tu nauczysz się łączyć pracę laboratoryjną nad materiałami dowodowymi z wiedzą z zakresu toksykologii, kryminologii, prawa karnego procesowego i dowodowego. Nauczysz się, jak analizować materiały dowodowe na obecność substancji narkotycznych i leków. Będziesz badać materiał biologiczny zebrany na miejscu przestępstwa, współpracować z lekarzami specjalistami medycyny sądowej oraz wykonywać analizy kryminalistyczne. Część zajęć prowadzonych będzie przez pracodawców!

Więcej informacji znajdziesz: tutaj

Rejestracja w IRK: tutaj

 

Kontakt w sprawie rekrutacji: tel. 85 738 82 72, 85 738 82 87, e-mail: wbch.rekrutacja@uwb.edu.pl

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona