Prof. dr hab. Marek Konarzewski członkiem Zespołu do spraw współpracy naukowej ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki
Prof. dr hab. Marek Konarzewski został powołany do Zespołu do spraw współpracy naukowej ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

Zadaniem Zespołu, według Zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 sierpnia 2018, jest opracowanie i utrzymanie stałego modelu współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki realizującego porozumienie zawarte w dniu 13 lipca 2018 r. pomiędzy Ministrem Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej a Sekretarzem Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych Ameryki.
W Zespole 13 osób powołanych przez Ministra znajduje się również prof. dr hab. n. med. Marcin Moniuszko, Prorektor do spraw Nauki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Szczegółowe informację są dostępne na stronie http://dziennikmz.mz.gov.pl/#/actbymonths