logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem,panem Estebanem Danna, który:

- przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów
- wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny
- odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku

29 listopada 2017 roku, środa, godzina 11:00 Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Prawa, ul. Mickiewicza 1, sala 311

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/129616241041087/

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
506 761 744
marekw@ccusa.com.pl

Zachęcamy zainteresowanych aby dołączyli do wydarzenia na Facebooku. W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany ze Stanami, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.

Prelegenci:

Esteban Danna, Vice Consul, ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie

Esteban Danna jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Ameryce Południowej - na misji w Bogocie, Kolumbia. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Planowania Architektonicznego w Manhattan Beach w Californi. Ukończył dwa kierunki na Uniwersytecie Stanu Kalifornia - historię oraz geografie. Do Polski przyjechał razem z żoną, która także jest dyplomatą w randze Vice Consula - Brianą Corso. Mają dwójkę dzieci. Pan Konsul zna 4 języki - angielski, polski, hiszpański i włoski. Lubi podróżować po Polsce z rodziną.

Bożena Magdziak, Consular Assistant, ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Pani Bożena Magdziak od 30 lat zajmuje się sprawami wyjazdów studentów i absolwentów polskich uczelni do Stanów Zjednoczonych. Jest ekspertem w sprawach procedur wizowych, zasad programów wymiany polsko – amerykańskich, oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia w USA.

Marek Witkowski, Studencki Ambasador w Białymstoku, Camp Counselors Usa - Poland
Marek Witkowski od 9 lat wysyła studentów na wakacyjne programy wyjazdowe w Stanach Zjednoczonych. Liczba studentów którzy dzięki niemu spędzili wakacje w USA to 467 osób. Jako praktyk, doradza jakie są możliwości oraz oferty pracy. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona