logo_smalluwb_img_mobileszukaj

UWAGA!  (2017-10-19)

Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem Technotalent 2017 i liczne pytania o możliwość zmiany terminu zakończenia etapu przyjmowania zgłoszeń, Organizatorzy podjęli decyzję o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do 23 października 2017 włącznie. Pula nagród wynosi 46 000 zł. W tym roku do wyboru jest aż 7 kategorii: Technika, Biznes, Wyzwanie Społeczne, Technotalent Politechniki Białostockiej 2017, Technotalent Uniwersytetu w Białymstoku 2017, Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2017 oraz Inspiracje 2017. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat związanych z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim. Można zgłosić udział w więcej niż jednej kategorii.

Konkurs jest otwarty zarówno dla studentów, jak i absolwentów, doktorantów i pracowników uczelni.

Wszystkie szczegóły na temat zasad konkursu można znaleźć na stronie internetowej: http://technotalenty.pl/konkurs2017/

 


 

Do 18 października 2017 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie Technotalent 2017. Organizatorem czwartej już edycji przedsięwzięcia jest Fundacja Technotalenty. Współorganizatorami są Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz PKO Bank Polski. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Celem konkursu jest identyfikacja oraz wsparcie osób i zespołów, które tworzą innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Celem konkursu jest wsparcie rozwoju zdolnych osób z regionu północno-wschodniej Polski. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci, doktoranci i absolwenci w wieku od 18 do 35 lat. Do udziału w konkursie mogą się zgłaszać osoby indywidualne lub zespoły, wypełniając krótki formularz i udostępniając film lub prezentację swoich projektów.

 

Prace konkursowe, czyli filmy i prezentacje ocenią Kapituły Konkursu złożone z przedstawicieli firm, uczelni oraz instytucji wspierających konkurs. Kapituła wyłoni po pięciu finalistów w każdej z kategorii konkursowych a następnie na etapie finałowym - zwycięzców. Laureaci otrzymają nagrody finansowe i specjalne. W czwartej edycji Konkursu Technotalent do wygrania są nagrody finansowe, których łączna wartość wynosi 46 000 zł i oraz nagrody specjalne.

 

Linki:

Szczegółowy opis konkursu

Program konkursu

 

 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona