logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Marcowe spotkania z nauką w ramach Dni Otwartych na Wydziale Biologiczno-Chemicznym

w dniach 16-18 marca 2017 roku.

Pracownicy i studenci Wydziału Biologiczno-Chemicznego zapraszają na wspaniałą zabawę w Instytucie Biologii oraz w Instytucie Chemii Uniwersytetu w Białymstoku. Tytuł naszego wydarzenia brzmi „Marcowe spotkania z nauką w ramach Dni Otwartych na Wydziale Biologiczno-Chemicznym”. Do wyboru uczestników pozostawiamy szereg atrakcji: wykłady, warsztaty (samodzielne wykonywanie eksperymentów), zorganizowane wycieczki po Instytucie Chemii, zwiedzanie Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego.

Dla odważnych serwujemy super zimne lody i dymiące chrupki młodego naukowca. Dodatkowo proponujemy własnoręczne zrobienie prac plastycznych w ramach dwóch konkursów plastycznych pt. „Portret Marii Skłodowskiej-Curie” oraz „Wybrany fragment z życia”. Będzie można również zagrać w Chemiczne Scrabble i wylosować nagrody w Chemicznej Tomboli.

Zajęcia organizowane są dla uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (czwartek–piątek w godz. 9.15-14.00) oraz indywidualnych miłośników nauki (dzieci od lat 5 wraz z opiekunami) w piątek od 16.00-19.00 oraz w sobotę od 10.00-13.00.

Serdecznie zapraszamy!

Na warsztaty, pokazy i zorganizowane zwiedzanie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach oraz Facebooku Instytutu Chemii: https://www.facebook.com/Instytut-Chemii-Uniwersytetu-w-Bia%C5%82ymstoku-233496030171117/?fref=ts

 

Załączniki:

Harmonogram

Plakat

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona