logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Aktywne poszukiwanie pracy – spotkania z pracodawcami w Instytucie Biologii

  • chcesz świadomie wkroczyć na ścieżkę swojego rozwoju zawodowego? 
  • chcesz wiedzieć gdzie szukać pracy lub ciekawych miejsc praktyk zawodowych?
  • chcesz znać wymagania pracodawców w stosunku do absolwentów?
  • chcesz wiedzieć co powinieneś umieć żeby dostać atrakcyjną pracę w swoim zawodzie?

Comiesięczne spotkania z ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii dadzą Ci możliwość orientacji w rynku pracy, rozpoznania zapotrzebowań, nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

26 stycznia 2016 r. (wtorek) o godz. 13:15 w sali 2058 budynku Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 1J odbędzie się spotkanie z

Adamem Walickim

Doradcą marketingowym i trenerem w zakresie zarządzania marketingowego, promocji i komunikacji  marketingowej, w tym PR.  Prezesem zarządu Fundacji Resursa Podlaska oraz prezesem zarządu Instytutu Kronenberga, Fundacji Przyszłości Obszarów Chronionych, której celem jest programowanie rozwoju obszarów przyrodniczo i kulturowo cennych. Członkiem zarządu Instytutu Badań i Analiz VIVADE, który zajmuje się realizacją badań społecznych i gospodarczych oraz przygotowywaniem strategii rozwoju dla firm i organizacji. Od 1994 roku prowadzi w Białymstoku własną firmę doradczą „M-MIX”. Firma zajmuje się doradztwem w zakresie komunikacji marketingowej oraz projektowaniem rozwoju firm. Doradca marketingowy 40 czołowych firm w regionie z branży budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej, bieliźniarskiej, motoryzacyjnej. Konsultant firm w zakresie współpracy handlowej z kontrahentami zagranicznymi. Wykładowca studiów podyplomowych Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz studiów Master of Business Administration. Uczestnik wielu programów badawczych i współautor opracowań analitycznych dotyczących rynku pracy, sektorów gospodarki i klastrów.

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE/CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologiczno-Chemicznego.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona